Блог предназначен для публикации научных статей и материалов
Прістон під час Другої світової війни
У жовтні 1939 року, як нацистська військова машина подрібнених Польщі, знову прийнятих першокурсників в Прінстонському університеті виявилися Адольфа Гітлера «найбільшим живою істотою», а рік потому в наступний клас новачка повторив вердикт. Голосування було сильним індикатором апатія, які охопили студентів в Прінстоні і в інших містечках, перш ніж Сполучені Штати вступили у війну.
Лантана
Ця стаття, написана Грегом Гранта і Джері Парсонс у 1989 році після обширної суду лантану протягом декількох років на Verstuyft господарств; стаття з'явилася в Сан-Антоніо Світло і Express-News газет. Парсонс написав схожу статтю в червні 1987 року, про Лантана "Нове золото" і зробив перший телевізор на різноманітті 26 червня 1987 (транслюватися на CBS News партнерської KENS-TV в Сан-Антоніо).
Програмне забезпечення MikeK для ноутбуків
Open Web App Store - ідея отримала деяку увагу на Mozilla вищому рівні. Я писав про ідею будь-якої можливості створювати сайти, щоб «продати» додатків, створених іншими, на щастя, схоже, що також те, що Паскаль мав на увазі (поправте мене, якщо я помилився).​
Теорія рішення вимірів
Розробка під назвою Wald (1947), вперше застосований до вимірювання Кронбаха і Глезер (1957), і в даний час широко використовуються в машинобудуванні, сільському господарстві, і обчислювальної техніки, теорії прийняття рішень забезпечує просту модель для аналізу категоріальних даних. Це найбільш застосовні у вимірі, коли мета полягає в класифікації випробуваних до однієї з двох категорій, наприклад, придатний/не придатний або майстер/без господаря.
Огляд GPS
Програма GPS була розпочата в 1973 році, коли ВПС США, армії, флоту, корпусу морської піхоти і оборони Mapping Agency вирішив використати їх сукупний технічних ресурсів для розробки дуже точні космічної навігаційної системи. Персонал цих установ були зібрані в початкових кадрів GPS Об'єднане бюро Програми і пізніше приєдналися контингент дев'ятьма іншими країнами-членами НАТО. Основним виправданням для програми GPS був військовим, але кількість цивільних користувачів і додатків зростає з кожним днем​​. GPS забезпечує точний час, швидкість і позиційні дані, а також задоволення спільних радіо позиціонування вимог широкого спектру користувачів. В залежності від режиму використання та використовуваного обладнання, висока точність вимірів може бути зроблена в додатках, геодезичну. У зв'язку з цим використовується в програмах геодезичні, щоб доповнити і зміцнити баз даних, які використовуються для побудови моделі земної гравітації поля, океанські приливи і відливи, топографії морської поверхні, орієнтації, глобальний рівень моря й океанічної циркуляції. Це особливо підходить для високої точності короткою роботи лінії. GPS розглядається як основний інструмент геодезистів у зв'язку з значні поліпшення в області техніки і програмного забезпечення для обробки, доступність і економічний доступ до GPS устаткуванням, портативність і переваги міжнародного співробітництва.
Огляд тектонічних плит
У 19-му і початку 20-го століття, кілька геологи дослідили ідею, що, можливо, континенти переміщуються через поверхню Землі. Всі вони були натхненні чудової відповідність між атлантичного узбережжя Африки і Південної Америки. Гіпотеза дрейфу континентів була в значній мірі розроблена німецькою Альфреда Вегенера Л., викладач астрономії та метеорології, який припустив, що континенти Землі у свій час були об'єднані в два суперконтиненту. У 1912 році, Вегенер зробив пропозицію, що всі континенти були раніше один великий континент, але потім розпалася, і пливли через океан поверсі, де вони зараз знаходяться. Поряд з використанням посадку на двох континентах уже згадувалося, Вегенер також використовується викопне розподілу і літологічного подібності в якості доказів. Вегенер народився в Берліні на 1 листопада 1880 молодша дитина євангельського проповідника. До того часу він був підлітком, він розробив великий інтерес до наук про Землю. Він вивчав астрономію в університеті Берліна, де він одержав докторський ступінь в 1904 році. Вегенер виставлені талант для викладу складних питань, з великою легкістю. Разом з силою його особистості, ясність бачення Вегенера надихнув ентузіазм і лояльність серед своїх учнів.
Вертикальне центрування в CSS
Хоча є властивість CSS вертикальне вирівнювання, вона не працює, як атрибут VAlign в HTML таблиці. CSS властивість вертикального вирівнювання не здається, щоб бути в змозі тільки вирішити цю проблему:
Астрономічні відстані в перспективі
Життя на поверхні Землі, як ми робимо, це дійсно важко зрозуміти, наскільки велика Всесвіт, навіть наші місцеві частина Всесвіту відома як наша Сонячна система (Сонце і його найближчого оточення). Так, звичайно, ми можемо виміряти ці відстані і призначити номери для них - Місяць обертається деякий 240000 миль (384000 км) від Землі, а Земля середньому близько 93 мільйонів миль (150 мільйонів кілометрів) від Сонця. Але те, що такі відстані, як в масштабі, ми могли б зрозуміти?
Основи Світла
Світло чудово. Це те, що ми вважаємо само собою зрозумілим кожен день, але це не те, що ми зупинилися і подумали про дуже часто або навіть спробувати визначити. Давайте візьмемо кілька хвилин і спробувати зрозуміти деякі речі, про світлі.
Все починається з процесора
Є два дуже основні компоненти для вивчення на материнській платі. Процесора і шини. Процесор виконує всю обробку даних, а також автобусів обробляти всі передачі даних.
ОЛЕКСАНДР ВЕЛИКИЙ
Олександр Македонський був сином македонського загального імені Пилип. Його мати була Олімпіада. Вона розповіла Олександра, він був сином грецького бога, і він, здавалося, думав про себе як про божественне.
Юзабіліті новини 52 - Роджерс
Юзабіліті Новини являє собою безкоштовний інформаційний бюлетень мережі, які отримують шляхом дослідження юзабіліті програмного забезпечення Лабораторія (SURL) в Wichita State University. SURL команда спеціалізується на програмне забезпечення / веб-дизайн користувальницького інтерфейсу, юзабіліті-тестування, і дослідження в області взаємодії людини і комп'ютера. Барбара С. чапарро, редактор
Доповнена реальність як парадигма для візуалізації інформації
Доповнена реальність (AR) являє собою технологію, в якій уявлення користувача в реальному світі посилюється або доповнені додаткової інформації, отриманої комп'ютерної моделі. Поліпшення може складатися з віртуальних артефактів для установки в навколишнє середовище, або дисплей не-геометричну інформацію про існуючі реальних об'єктів. AR дозволяє користувачеві працювати і вивчати реальні 3D-об'єкти, при отриманні додаткової інформації про ці об'єкти чи завданні.
ORACLE 10g Програмування на прикладах
Це добре написано, технічно обгрунтованими, і крапка. Є ніяких пояснень звивиста, які йдуть через голову читача". . - Laurian М. CHIRICA, California Polytechnic State University Короткий і обтічний,Oracle10g програмування: Грунтовка забезпечує студентів і фахівців з ідеальною введення в програмування Oracle. Оновлений включити Oracle10g, це легко доступною грунтовки розділена на три секції, які діють як докладне керівництво для нових користувачів цього додатка. Перший розділ пропонує читачам огляд реляційної моделі і введення в Oracle SQL і PL / SQL.
Це застарівання і розсіювання пов'язано?
Значну увагу було приділено, в цьому журналі і в інших місцях, в кожному з двох аспектів використання літератури. Одним з них є відносне зменшення використання матеріальних, як вік («застарівання»), який був обговорений Брукс [1] та багато інших [2]. Іншим аспектом є ступінь, в якій використання матеріалів, як правило, зосереджені в декількох назв ("Закон Бредфорда розсіяння»), яка була оброблена за Bradford [3], Leimkuhler [4], Брукс [5], і Fairthorne [6].
Звичайна державна Морфологія - книга
П'ять книг додатків, xfst, lexc, пошук, розмітити і twolc доступні для чотирьох платформ: 32 і 64-бітових Linux, MacOSX 32 біт (Universal Binary) і 64-розрядні MacOSX (Intel тільки), Sun Solaris і 32-бітових Windows. Також доступні API і бібліотеки для C / C + + програмістів, і Python інтерфейс до бібліотеки розроблений Тімоті Максвелл, все підкоряється тим же ліцензійною угодою.
Основи FrontPage 2003-таблиці
Таблиці можуть бути використані для організації інформації. Вони особливо корисні в створенні поява декількох колонних тексту. Існує не так, щоб "на вкладці" в HTML, і ви повинні уникати використання пробіл, щоб контролювати відстань, оскільки це призведе до веб-сторінку, яка виглядає добре, щоб ваш читач, тільки якщо він / вона має ті ж параметри комп'ютера, як ви. Альтернативою є створення полів таблиці. Прості таблиці можна легко створювати, але це був мій досвід, який створенні або редагуванні складні таблиці може знадобитися прямий маніпуляції HTML тегів.
Міжнародний ispell
Міжнародний ispell це інтерактивна перевірка орфографії програми для Unix, який підтримує велику кількість європейських мов. Інтерфейс Emacs також доступний у якості стандартного режиму командного рядка. В останній версії Ispell доступний для скачування у виглядістислих файлів смоли . Ви також можете використовувати ваш улюблений пошук, щоб шукати дзеркала ближче до вас; пошук "Ispell-3.3.02".
Шлях макера
У 1989 році я написав статтю для журналу інженерної та науки про стан технічних складані, які, навіть тоді, здавалося, прогресує не по днях, а по годинах за рахунок вливання наукових і математичних принципів. Розповідаючи деякі з зв'язків між орігамі, математики та технології, я писав:
Немає країни для старих
Найважча річ про те, піонер не піонерський. Це правильно, один раз кордон вже не кордони, а частина мегаполісу. Для деяких з нас, хто займається комп'ютерної лінгвістики з 1980-х років, коли багато районів малонаселені, поїздки на конференції, такі як NAACL почуває себе зараз, як поїздка у велике місто.
Забруднення домену - Аміт Клеін
Ця коротка рецензія описує атака, яка використовує властиві недолік стороні клієнта модель довіри в контексті кібер-навпочіпки і область угон, або в цілому, в контексті отримання тимчасового власника домену (або основних частин це, наприклад, псування на головній сторінці). Простіше кажучи, ідея вивчити, щоб змусити довгострокових кешування сторінок шкідливим для того, щоб вони як і раніше в силі навіть тоді, коли область повертається до свого законному власникові. Різні напрямки атак обговорюються, а також можливі способи захисту. У той час як попередні роботи натякнув на можливість такого нападу, варто обговорити цю атаку в глибину і спростувати поширену помилку, що кібер-на корточках, домен викрадення й інших подібних атак не мають тривалий ефект.
© 2012 Все права под надежной защитой.
НАШ БЛОГ